Čas letí

27. června 2011 v 14:07 | El. |  Deník
Připadá mi, jako bych ještě včera nastoupia do školy a zmateně hledala svou novou třídu. Nebo když jsem na začátku roku ležela v učebnicích, a to jen proto abych byla premiantka. Jenomže čas letí a já už nejsem ani premiantka třídy, ani nelítám po škole s nadšením a elánem. Místo toho už polevuju a místo odpoledního učení si valím šunky u filmů, a pokud se někdy hnu z baráku, tak jen proto abych něco nafotila.
Když jsem se tak zamyslela při nudné češtině nad svým dětsví, tak jsem si uvědomila, že si toho vlastně moc nepamatuju, jen odřená kolena, punčocháče na zimu nebo vztekání kvůli nošení košilky. Jistě že každý si pamatuje na to jak jsme nechtěli chodit spát, i já. Dřív, když jsem chtěla koukat pozdě večer na televizi, tak jsem si sebou vzala nějaké jídlo a jedla ho co nejdýl, abych nemusela jít spát a mohla dokoukat svůj film.
Jako nejmladší člen rodiny mám spousta fotek, takže aspoň něco si složím dohromady. Vlastně si fotek vážím víc než dost, protože mám aspoň nějak babičku u sebe:)
Překvapuje mě, jak rychle uteklo 14 let života a jak málo jsem toho za tu dobu stihla.

Konec školního roku pro mě neznamená nic jiného, než začátek prázdnin:D Jaký kompromis. Za celý ten rok jsem se svou třídou zažila neskutečně moc zážitků, jak dorch tak špatných. Za 10 měsíců se dal provéct i ne jeden průšvih, vytvořit si bezvadný kolektiv. Zní to bláznivě, ale ty dva měsíce mi bude třída chybět.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama