Zbloudilá duše

25. června 2011 v 1:09 | El. |  Deník

Vlastně jsem velmi vášnivá fotografka, spisovatelka, kamarádka a možná budoucí studentka umělecké školy. Jak je známo, blogy vznikají hlavně ke konci školního roku, kdy mají všichni čas, tak je to i u mě. Rozhodla jsem se svůj web obnovit a začít se o něj alespoň trochu starat.
Vlastně zatím jsem někde mezi základní školou a svojí vysněnou střední. Nevím jestli s úspěchem, ale dostala jsem se na francouzské gymnázium, kde se učím intenzivně francouzský jazyk (kdo by to byl řekl).
Jelikož hodně ráda maluju a fotím tak se tady občas něco takového objeví.
Když se opravdu nudím tak mimo přebírání jízdenek z autobusu se také ráda zabývám pojmem deja vu. Kdo má aspoň nejmenší tušení co to je, určitě ví, že to je docela nevyřešená záhada, kterou podle mě zažil každý alespoň jednou. Řekla bych, že jsem takový postrach světa, který se učí jen když chce, ostatně i další povinnosti dělá pouze v moment, kdy se opravdu nudí, nebo mu nic jiného nezbývá. Své problémy si řeším sama a jak je o mě známo nerada je řeším hned. Jsem spolehlivá jen sama pro sebe, proto se dobrovolně nehlásím pro žádné úkoly. Jsem upovídaná jen s lidmi které dobře znám, nebo s těmi co jsou akční jako já:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama