Myslíte si, že každý si užívá prázdnin? Omyl

20. července 2011 v 11:40 | El. |  Deník
Pro mě, jako pro malou holčičku, nebyli prázdniny nic jiného než kamarádi, sranda a zábava. Čas utíká, já vyrostla a počítače byli v každé domácnosti. Každý, kdo zažil také něco jiného než sezení u počítače, uzná, že dnes už by jen ztěžka našel zábavu bez internetu.
Abych neuhýbala od téma, dnes si většina lidí si prázdniny užívá, dovolená do chorvatska, výlet na chatu, bazén a opalování, nákupy, ale nikoho z nich nenapadne, že je tady pár lidí, kteří se musí učit, pracovat, pomáhat, brigádničit a objíždět příbuzné, u kterých se rodiče vykecávají třeba i do dalšího svítání. Já, ač nerada patřím do té skupinky, která se učít a pracuje. Opravdu bych vám nepřála ráno vstávat s tím, že se budete muset učit a misto přestávky mýt nádobí.


Ano, byla jsem v kině, sednu si občas k počítači něco napsat, pouštím si píšničky a občas si i přečtu něco co mě baví, ale takhle to chodí i o školním roce, nebo snad ne? Určitě znáte ten pocit, že se snažíte něčeho dosáhnout, a uvědomujete si , že přicházíte o volno s kamarády a vaše koníčky, nejhorší na tom je, že tohle si uvědomovat nesmíme. Já se učím ráda, ovšem až když se k tomu dokopu, mám vedle sebe dostatek kofeinu a hraje mi do toho nějaká hudba.

Dovolím si odskočit na frázi: Ano, byla jsem v kině.
Do kina jsem nikdy moc nechodila, ale musím říct, že s Harrym Pottrem to vymysleli opravdu dobře. Dát film na dvě části.. První jsem si stáhla, ale protože to skončilo docela napínavě, rozhodla jsem se, že do dalšího stahování čekat nebudu a tak jsem skončila v kině. Musím říct, z hlediska grafika, že to bylo úžasný. A když budu mluvit jako člověk, který viděl díly malého Pottera a jak postupně docházel ke slávě, tak musím říct, že to bylo opravdu dojemné. Někomu dokonce padaly slzy, ale na konci se v kině ozýval smích.

Ale to je asi poslední pořádná zábava o prázdninách. A teď si prosím neřekněte, že jsem blázen, ale já se učím napřed. Potřebuju dostat samý jedničky, maximálně nějaké dvojky, abych se dostala na svojí vysněnou školu a nemusela za ní platit 35 000,-. Opravdu se teď hodně snažím, abych dostala stipendium, protože ta škola není zrvna levná. Ano, je to unavující vstávat ráno a učit se, ale stojí mi to za to.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eL eL | Web | 20. července 2011 v 20:15 | Reagovat

Normálne ti závidím to odhodlanie, ja by som asi nedokázala venovať sa stále učeniu...takže klobúk dolu a nech ti to s tou školou vyjde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama