Týden v podaní pošetilosti

16. července 2011 v 21:09 | El. |  Deník

Fotografie je moje práce. Krádež se trestá! :))

Myslela jsem, nebo spíš doufala, že když jsou prázdniny, budu si je na plno užívat, ale místo toho se bichlím, prosedím mnohé hodiny u počítače a televize. Takhle funguji už týden, a proto jsem ho nazvala pošetilým týdnem, neboť mi připadá, když to řeknu lidově, hloupé sedět a čumět.
Zase na druhou stranu, když dělám málo věcí, neboli se nudím, tak hodně přemýšlím. Nakonec jsem došla k závěru, že mě štvou úplné maličkosti, třeba když mi někdo vleze do pokoje bez upozornění, nebo když na mě někdo kouká déle jak tři sekundy (ano opravdu jsem to počítala). Zkrátka velké věci mě nenaštvou, ale ty malé mě dokážou vytočit na opravdu vysokou úroveň. Stejně tak to mám s potěšením. Malé věci mě dokážou potěšit opravdu moc, ale velké věci jsou pro mě prostě pořád velké věci, ale ne potěšení od srdce.
Někdy se dokážu v sobě dostat natolik do detailů, že zjistím, že jsem lenoch líná! ( A to doslova :D) Neboť jsem zjistila, že jsem se vykalala na školu, atletiku, brigádu a dokonce už ani doma nepomáhám. Možná vím v čem ty změny vězí, ale těžko říct, jestli je to opravdu jen leností nebo je to zase nějaká apatie! :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama