Viděla jsem mouchu, jak se drbe

21. července 2011 v 11:43 | El. |  Deník
Poslední dobou si všímám opravdu maličkostí. Někdy se i sama bojím s jakou kravinou zase vyrukuju, ale tentokrát jsem se překonala natolik, že jsem se sama sobě musela smát.

Moucha
Jako každý jiný den, když spokojeně, ovšem unaveně lehnu do postele, chvíli přemýšlím nad smyslem života. Byla jsem tak hluboku ponořená do myšlenek, že jsem ani neslyšela okolní zvuky, což miluju. A najednou jsem začala pozorovat styl mouchy, která přiletěla na mé okno. Chvíli jí nejspíš trvalo než si uvědomila, že přes sklo prostě neproletí, čemuž jsem se vážně divila, jelikož moje sklo bylo natolik zaprasené od nedávné bouřky, že by si těžko nikdo řekl, že tam žádné sklo není ( ovšem mouchy jsou vyjímky, že). Pár minut tam tak zmateně stála (seděla?) a kdo ví, třeba i pokukovala. Nejspíš přemýšlela, když jsem zahlédla, jak se její nožička otírá o její hlavu. Nejdřív jednou nohou a pak hned dvouma (brilatní výkon).

Tak trochu mě tahle moucha inspirovala na článek. Ovšem přivedla mě i na zvědavost, a jakou že to? Jak dlouho žije moucha? :D Já vím zní to stupidně, ale ať jsem hledala jak chtěla, délku života mouchy domácí, jsem nenašla. Jak zvláštní, že? Na co lidé dnes nepřijdou, ale délka života škůdce, který přenáši parazity, není známa.

Mimochodem, nevíte někdo, jak čech může napsat, že je pokročilý v Čeckém jazyce? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ARofsideds ARofsideds | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 0:48 | Reagovat

This condition is pretty tied to the reproductive system and can have several causes for example a consequence of injury or abnormal the circulation of blood inside the testicles.  Use these circumspectly however, while they may lower blood sugar levels, that is an unhealthy effect in men whose blood sugar levels are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama