Každý máme svůj svět

8. srpna 2011 v 17:37 | El. |  Článek na téma
Řekla bych, že každý se občas zasní, představuje si jen ty věci, které jsou mu příjemné a myslí na ty lidi, které má ráda. Když se zasníme můžeme svět ovládat jak chceme, ve je podle nás, a není nic co by nám vzalo úsměv na tváři. Pro někoho je to každodenní rutina, jak utéct od reality. A jiní si zase představují krásný svět jen tehdy, když se cítí sami, nebo jsou nešťastní. Takhle se dá utéct alespoň na nějakou chvíli od reality, ale... vrátit se do ní?

Poznala jsem spoustu špatných lidí a to od povalečů až po lháře. Jednou mi jeden hodně blízký člověk zlomil srdce a já si jenom říkala, že až ho uvidím, tak mu to vechno řeku, čím jsem si prošla a jak moc to bolelo. Dlouho a velmi často jsem si představovala, jak mu to všechno řeknu. Snila jsem natolik, že když přišel onen okamžik, sotva jsem ze sebe vytlačila větu, ať to nechá být. Co tím chci říci? Předevím jsem to psala proto, že snt můžem i o horích věcech. Ten druhý důvod byl takový, že kolikrát sníme natolik, až nám utíká realita. Jenom sníme a představujeme si jaké by to mohlo ýt, ale doopravdy tak neučiníme.

Komu bych určitě doporučovala návrat do reality jsou hráí nějaké závislácké hry. Proč? Ne všichni ale většina se tou hrou nechá unést natolik, že jim realita utíká. Ve hře se jim všechno daří, mají třeba vysoký level nejlepší výzbroj a já nevím co ještě, ale ve skutečném životě si odejdou jenom na záchod, nebo si dojdou udělat jídlo a pití. Ve hře se jim daří ale v životě jsou totálně zanedbaný, bez pohybu a někdy i spánku. Občas by se měli zamyslet jestli jim to za to stojí, nechávat si odplout miliony příležitostí, kvli jedn hře.

Velmi ráda sním o lepším světě, nebo o tom jak bych chtěla být úspěšná. Nerada se vracím do reality, ale snažm se žít tak, aby návrat do ní nebyl tak těžký.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anoonyyym anoonyyym | E-mail | Web | 8. srpna 2011 v 19:55 | Reagovat

aoy..prosím přidej si mě na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=100002217872230  chtěla bych s etě zeptat něco ohledně blogu jak jsi mi psala třeba aby jsi mi poradila..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama