Ilustruji

Večer strávený s barvičkami

18. června 2012 v 0:31 | El.
Poslední dobou docela dost zkouším vodovky:D První co se mi alespoň trochu povedlo je tohle:)

Perokresba- Havel

27. března 2012 v 21:54 | El.
Chci se pomalu zdokonalit i v perokresbě. Začala jsem tímhle, ale jak říkám...dělala jsem to prvně v životě:)

Olejomalba- první pokus

27. března 2012 v 21:49 | El.
Tak jsem konečně dodělala svou první malbu, kterou jsem začala dělat už někdy o Vánocích :D
Nedopadlo to nejlépe, ale mohlo to být horší:)

Kombinovaná technika- Dáma

22. ledna 2012 v 18:18 | El.
Jen tak jsem se šla podívat do obchodu s výtvarnými potřebami a vyšla jsem z něj s krásným dřevěným perem. Zkrátka jsem si řekla, že zkusím perokresbu. Nakonec, když jsme usedla ke stolu.. začala jsem malovat vodovkami :D (což se mi nikdy nepovedlo pořádně) a samozřejmě jsem si to musela zkazit svým blbým nápadem... tuží..

A detailně ...
A nakonec detail nepovedenýho obličeje.

Tužka- Skic obličeje

7. ledna 2012 v 14:45 | El.
Konečně se našla chvíle na kreslení:) K vánocům jsem dostala stojan na malování, tak jsem ho hned vyzkoušela, bohužel se mi na něm zatím nepodařilo vytvořit nic, co bych sem chtěla dát...:D Tak snad časem...:)

Robert Plant tužkou

3. září 2011 v 18:54 | El.
Nevím no... aspoň to mělo vypadat jako on (viz. nadpis), ale ta podoba se tam hledá dlouho:D

Je to skic, takže to netrvalo extrémně dlouho:) ( je to znát, že?:D )

První pokusy akvarelem

9. srpna 2011 v 11:54 | El.
Není to nic extra, dokonce to není ani hezké. Je to jenom smrtelně jedovatá houba (Vláknice začervenalá) namalovaná akvarelem. Můj obrázek nezaujme o moc víc, než její poutavý název. Ale...hodnocení nechám na vás.


Trochu jsem to přehodila, protože tohle je můj první pokud akvarelem. Nějaká zimní krajina, která se mi absulutně nepvedla vystihnout.

Mimo to, že oba výtvory mají hroznou kavlitu, to není nic moc:D. Už mám v úmyslu si koupit scaner, protože takhle já fungovat nemůžu ani nechci. Každý nový výtvor pracně fotit tak, aby nebylo vidět nic okolo, prostě děs.

Obyčejný akvarel s troškou vodou a vznikne tohle. Viděla jsem spoustu obrázků vytvořené akvarelem, a musím říct, že jim moje obrázky nesahají ani po kotníky, ale jsou to moje první práce, třeba to bude časem lepší.

Ve stínu neznalosti (aneb, jak neumím stínovat)

26. července 2011 v 11:36 | El.
Občas usednu s toužkou za stůl a něco málo načmárám. Ne vždy to dopadne tak, jak si představuju, ale občas vznikne i něco použitelného. Můj opravdu velký problém je, že nedokážu malovat bez předlohy. Nedělá mi problém něco vymyslet, ale uskutečnit to.
Před nedávnem, už ani nevm přesné datum, jsem se rozhodla trochu procvičit stínování, ač to nedopadlo nějak výtečně, na velmi známém facebooku :D to úspěch mělo:) Uvidíme, jak tomu bude tady.
Omlouvám se za kvalitu, ale scaner dochází k šílenství (už možná došel) a s foťákem to není ono :)

 
 

Reklama